logo RODENATOR Efektivní a bezpečná ochrana
proti podzemním škůdcům!

Rodenator R3

56 500 Kč

Systém s kabelovým dálkovým ovládáním

R3 je model postavený na platformě R1, ovšem je ovládán dálkovým způsobem pomocí kabelu. Byl vyvinut pro větší hlodavce a může být ovládán až na vzdálenost 25 metrů. Je to spolehlivý a silný nástroj, který ekologicky odstraňuje hlodavce a hraboše. Účinnost a spolehlivost je prověřena.

RODENATOR – systém řízené eliminace škůdců Vám umožní převzít kontrolu nad ošetřenou půdou a vyhrát boj se škůdci.

Katalogové číslo: R3
OBJEDNAT SLUŽBU OBJEDNAT PRODUKT

POPIS PRODUKTU

OKAMŽITÁ ELIMINACE PODZEMNÍCH HRABOŠŮ!
SYSTÉM NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ POMOCÍ KABELU

Systém RODENATOR je snadný a efektivní způsob, jak se okamžitě zbavit hrabošů žijících v zemi! Zařízení aplikuje přesně odměřenou směs propanu a kyslíku do tunelů/nor hrabošů, hluboko, do všech zákoutí. Při zahoření směsi plynů dojde k detonaci, která humánně eliminuje norující škůdce. Na základě testů a letitých zkušeností bylo prokázáno, že RODENATOR je účinný při odstraňování všech druhů norujících škůdců – jezevců, hrabošů, krtků a mnoha dalších, vyskytujících se po celé zemi – v golfových hřištích, v podzemí parků, letišť, vinic, farem a řady dalších míst v městských i venkovských aglomeracích.

Rodenator R3 kombinuje předchozí modely R1 a R2 (bezdrátové ovládání); vývojově tedy jde o nižší verzi modelu R2, nicméně umožňuje obsluze ručně ovládat dobu toku aplikované směsi plynů a následně řízenou detonaci. Zapálení plynu je snadné a je možné až na vzdálenost 25 metrů od obsluhy pomocí spínací rukojeti, čímž se celá operace dokončí.

Rodenator R3 obsahuje manuální stroj Rodenator a všechno potřebné příslušenství a bezpečnostní vybavení. Duální plynová hadice propojující propan a kyslíkové láhve (láhve nejsou součástí balení). Následná eliminace škůdců je jednoduchá:

  1. Do obnoveného vstupu nory se vloží ocelové vyústění R3
  2. Aplikuje se směs propanu a kyslíku dle instrukcí do podzemních chodeb/nor
  3. Odstupte až do vzdálenosti 25 metrů od Rodenatoru R3, a pak stiskněte tlačítko zapalování pro zapálení směsi plynů – na rukojeti umístěné na kabelu; následná exploze bezpečně zlikviduje norující škůdce včetně jejich systému tunelů/nor.

Rodenator je standardně vybaven bezpečnostním systémem (tj. systémem tří jištění), který zabraňuje náhodnému zapálení plynů před stisknutím detonačního tlačítka a zpětnému zášlehu. Vzhledem k tomu, že veškeré aplikované plyny jsou kompletně zapáleny, neexistují žádné jedovaté zbytky, které by zamořily půdu či podzemní vody.

Balení R3 obsahuje: dálkově ovládaný Rodenator R3, 25 metrů dlouhý kabel s ovládacím tlačítkem, instruktážní manuál, bezpečnostní pojistky na propan a kyslík, instruktážní CD/DVD.