logo RODENATOR Efektivní a bezpečná ochrana
proti podzemním škůdcům!

SLUŽBY

Nabízíme možnost likvidace podzemních tunelů a nor škůdců u Vás (zahrada, louka, pole, park, golfové hřiště, vinice apod.). Tímto získáte plnou kontrolu nad škůdci žijících v norách bez použití toxických látek pesticidů.

>> Standardní cena za základní službu, 20x aplikace pomocí systému Rodenator R1, návštěvna omezena na 1 hodinu => 1.400,- Kč + doprava 15,- Kč/1 km (ze sídla společnosti tam a zpět) + DPH. Uvedená částka je zároveň základní sazbou pro službu, která bude obsahovat méně než 20x aplikaci. 

>> Služba - Akční cena - objednaná v době konání výstav a veletrhů, seminářů a prezentací (kde máme prezentaci), nabízíme tuto službu za akční cenu, za 20x aplikace pomocí systému Rodenator R1, návštěva omezena na 1 hodinu => 1.000,- Kč + doprava 15,- Kč/1 km (ze sídla společnosti tam a zpět) + DPH. Sledujte FACEBOOK nebo Aktuality / reference na našich webových stránkách.

>> Pro velkopěstitele a majitele velkých pozemků (sadaři, golfová a fotbalová hřiště apod.) nabízíme zvýhodněný balíček služby, 100x aplikace pomocí systému Rodenator R1 (cca 4 hodiny) za cenu 5.500,- Kč + doprava 15,- Kč/1 km (ze sídla společnosti tam a zpět) + DPH.

>> Aplikace pomocí systému Rodenator R3, vhodné na větší chodební systémy a velké nory (např. opuštěné nory po liškách, bobrech, nutriích), 1x (jedna) aplikace za cenu 1.000,- Kč + doprava 15,- Kč/1 km (ze sídla společnosti tam a zpět) + DPH. 

>> Provádíme školení majitelů Rodenatoru a také obsluh v délce cca dvou hodin včetně praktických ukázek za jednotnou cenu 1.500,- Kč + doprava 15,- Kč/1 km (ze sídla společnosti tam a zpět) + DPH.

Objednatel je srozuměn a souhlasí s tím, že při likvidace podzemních tunelů a nor škůdců dochází k detonaci, která destruuje stávající systém jejich nor a chodeb, a tím může dojít i k povrchovému narušení trávníků nad tímto tunelovým systémem, což není předmětem případných oprav dodavatelem.

Služba není poskytována po vydatných deštích ani v době deště, za mrazu ani při zasněžení – z důvodu bezpečnosti.

Pozdější aplikace jsou vždy placené dle aktuálních cen včetně dopravy.

Pokud se následně, do jednoho týdne od naší návštěvy, rozhodnete k nákupu systému Rodenator R1 nebo Rodenator R3, budete Vám tato základní služba odečtena z pořizovací ceny zařízení.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Uplatnění slevy ve výši 10% na nákup Rodenatoru R1 nebo Rodenatoru R3 - OCHRANA A PREVENCE

Kupón, který je určen na slevu 10% na nákup stroje RODENATOR R1 nebo RODENATOR R3 můžete obdržet na různých prezentačních akcích (semináře, výstavy, osobní dar apod.). Sledujte na FACEBOOK a případně Aktuality / reference.

Pro uplatnění slevy je třeba tento neporušený kupón zaslat poštou spolu se závaznou objednávkou na sídlo společnosti. Na základě toho bude vystavena faktura, kde bude tato sleva zohledněna. Sleva se vztahuje pouze na nákup stroje RODENATOR R1 nebo RODENATOR R3. Slevu nelze uplatnit na doplňky, příslušenství a poskytovanou službu. Slevy se nesčítají a platí pouze jedna sleva - jeden kupón je na jeden stroj.

Společnost TNA spol. s r.o. má výhradní právo na konečné určení slevy.

PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE +420 777 837 837 NEBO SE OBJEDNEJTE ONLINE

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

rok 2016 balíček 20x aplikace, celá ČR 1.400,- Kč / 20x aplikace OBJEDNAT
rok 2016 balíček 100x aplikace, celá ČR 5.500,- Kč / 100x aplikace OBJEDNAT