logo RODENATOR Effektiv und sicher Schutz
gegen über unterirdischen Schädlinge!

DIENSTE

Nabízíme možnost eliminace škůdců u Vás (zahrada, louka, pole, park, golfové hřiště, vinice apod.).

Standardní cena za základní službu, 20x aplikace pomocí systému Rodenator R1, návštěvna omezena na 1 hodinu => 1.400,- + doprava (ze sídla společnosti tam a zpět) + DPH.

Služba - Akční cena - objednaná v době konání výstav a veletrhů, seminářů a prezentací (kde máme prezentaci), nabízíme tuto službu za akční cenu, za 20x aplikace pomocí systému Rodenator R1, návštěva omezena na 1 hodinu => 1.000,- Kč + doprava (ze sídla společnosti tam a zpět) + DPH. Sledujte FACEBOOK nebo Aktuality / reference na našich web stránkách.

Pro velkopěstitele a majitele velkých pozemků nabízíme zvýhodněný balíček služby, 100x aplikace (cca 4 hodiny) za cenu 4.500,- Kč + doprava (ze sídla společnosti tam a zpět) + DPH.

Objednatel je srozuměn a souhlasí s tím, že při eliminaci škůdců dochází k detonaci, která destruuje stávající systém jejich nor a chodeb, a tím může dojít i k povrchovému narušení trávníků nad tímto systémem, což není předmětem případných oprav dodavatelem.

Služba není poskytována po vydatných deštích ani v době deště, za mrazu ani při zasněžení – z důvodu bezpečnosti.

Když se následně, do jednoho týdne od naší návštěvy, rozhodnete k nákupu systému Rodenator R1 nebo Rodenator R3, budete Vám tato služba odečtena z pořizovací ceny zařízení.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Uplatnění slevy ve výši 10% na nákup Rodenatoru R1 nebo Rodenatoru R3- OCHRANA A PREVENCE

Kupón, který je určen na slevu 10% na nákup stroje RODENATOR R1 nebo RODENATOR R3 můžete obdržet na různých prezentačních akcích (semináře, výstavy, osobní dar apod.). Sledujte na FACEBOOK a případně reference / aktuality.

Pro uplatnění slevy je třeba tento neporušený kupón zaslat poštou spolu se závaznou objednávkou na sídlo společnosti. Na základě toho bude vystavena faktura, kde bude tato sleva zohledněna. Sleva se vztahuje pouze na nákup stroje RODENATOR R1 nebo RODENATOR R3. Slevu nelze uplatnit na doplňky, příslušenství a poskytovanou službu. Slevy se nesčítají a platí pouze jedna sleva - kupón je na jeden stroj.

Společnost TNA spol. s r.o. má výhradní právo na konečné určení slevy.

FÜR DIE BESTELLUNG RUFEN SIE +420 777 837 837 AN ODER BESTELLEN SIE SICH HIER ONLINE

NÄCHSTE TERMINE