logo RODENATOR Efektivní a bezpečná ochrana
proti podzemním škůdcům!

Rodenator R1

49 500 Kč

Manuální systém

R1 je základní model a je vlajkovou lodí firmy. Byl vyvinut v roce 2003 a jde o spolehlivý, silný nástroj, který ekologicky odstraňuje hraboše. Jeho účinnost a spolehlivost je prověřena zákazníky po celém světě. RODENATOR – systém řízené eliminace škůdců Vám umožní převzít kontrolu nad svou půdou a vyhrát boj s podzemními škůdci.

Katalogové číslo: R1
OBJEDNAT SLUŽBU OBJEDNAT PRODUKT

POPIS PRODUKTU

Okamžitá eliminace podzemních hrabošů!

MANUÁLNÍ SYSTÉM.

Systém RODENATOR je snadný a efektivní způsob, jak se zbavit okamžitě hrabošů žijících v zemi! Zařízení aplikuje přesně odměřenou směs propanu a kyslíku do tunelů/nor hrabošů, hluboko, do všech zákoutí. Při zahoření směsi plynů dojde k detonaci, která humánně eliminuje norující škůdce. Na základě testů a letitých zkušeností bylo prokázáno, že RODENATOR je účinný při odstraňování všech druhů norujících škůdců – jezevců, hrabošů, krtků a mnoha dalších, vyskytujících se po celé zemi – v golfových hřištích, v podzemí parků, letišť, vinic, farem a řady dalších míst v městských i venkovských aglomeracích.

R1 je vlajkovou lodí a byl vyroben jako první model RODENATORu. Vyvinut byl v roce 2003, aby se získala kontrola nad všemi norujícími škůdci. Dnes je to efektivní dříč, který slouží mnoha zákazníkům po celém světě: odvádí v rukou koncových uživatelů své fatální dílo při likvidaci tunelů (nor) a jejich nežádoucích obyvatel. Efektivní, jednoduché a rychlé!

Rodenator R1 obsahuje manuální stroj Rodenator a všechno potřebné příslušenství a bezpečnostní vybavení. Duální plynová hadice propojující propan a kyslíkové láhve (láhve nejsou součástí balení). Následná eliminace škůdců je jednoduchá:

  1. Do vstupu nory se vloží vyústění R1
  2. Aplikuje se směs propanu a kyslíku dle instrukcí do podzemních chodeb/nor
  3. Stiskněte tlačítko zapalování pro zapálení směsi plynů, následná exploze bezpečně zlikviduje norující škůdce včetně jejich systému tunelů/nor.

Rodenator je standardně vybaven bezpečnostním systémem (tj. systémem tří jištění), který zabraňuje náhodnému zapálení plynů před stisknutím detonačního tlačítka a zpětnému zášlehu. Vzhledem k tomu, že veškeré aplikované plyny jsou kompletně zapáleny, neexistují žádné jedovaté zbytky, které by zamořily půdu či podzemní vody.

Balení R1 obsahuje: Manuální Rodenator R1, instruktážní manuál, bezpečnostní pojistky na propan a kyslík, instruktážní CD/DVD.